Turkcell Bedava İnternet 2021 Yılbaşı Yeni Yıl Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet 2021 Yılbaşı Yeni Yıl Kampanyaları
24.12.2020
449
A+
A-

Turkcell Bedava İnternet 2021 Kampanyaları ile yılbaşın ve yeni yıl süresince bir çok hediye internet sürprizleri ile operatörlerinin yüzünü güldürmeye davam ediyor. İnternetin günümüz dünyasında olmazsa olmaz bir unsur olduğu göz ardı edilemez bir gerçek konumundadır. Hayatımızın her alanında olan internet sayesinde pek çok konu ve durum sorunsuz bir şekilde, kolayca halledilebilmektedir. Bu nokta da Turkcell de abonelerine bedava internet noktasında son derece uygun fırsatlar ve kampanyalar sunmaktadır.

Turkcell, abonelerinim memnuniyeti adına özel bazı hizmetler sunmaktadır. Bu sayede hem aboneler Turkcell’in kaliteli hizmetlerinden yararlanmakta hem de Turkcell, abonelerini memnun etmektedir. Bu fırsatların büyük çoğunluğu internet konusunda olmaktadır. Çeşitli yöntemlerle ve çeşitli zaman aralıklarında abonelerine bedava internet hakları sunan Turkcell, bu anlamda son derece kaliteli hizmetler vermektedir. Faturalı veya faturasız hat fark etmeksizin her abonesine çeşitli şartlar dahilinde bedava internet imkanı sağlamaktadır.

Kurumsal ya da bireysel olarak faturalı veya faturasız Turkcell hat sahibi olan her abonenin faydalanabileceği bedava internet kampanyaları, birtakım kriterlerden oluşmaktadır. Bu kriterler ve kampanya özellikleri yararlanılmak istenen bedava internet hizmetine göre değişmektedir. Yararlanılmak istenen kampanyaya başvurulması ve bu başvurunun kabul edilmesi durumunda kazanılan bedava internet hakkı istenilen mecrada kullanılabilir. Sosyal medyada ya da internet sitelerinde sörf yapılabilen bu haklar genellikle devredilemeyen türdendir. Yani bu haklar başkalarına devredilemez şekilde kişinin telefonuna yüklenmektedir.

Turkcell’in sunduğu bedava internet fırsatları, kampanyaları çeşitli durumlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Abonenin kullandığı tarife ya da aboneliğin süresi gibi durumlar fırsatların boyutu belirleyen durumlardan bazılarıdır.

Turkcell EBA 3 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell, abonelerine Milli Eğitim Bakanlığı’nın online eğitim için oluşturduğu EBA TV platformunda kullanılmak üzere çeşitli kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalardan biri de EBA 3 GB Hediye İnternet Kampanyası’dır. Sadece EBA TV platformu üzerinde kullanılabilecek bu kampanya ile Turkcell, abonelerine 3 GB internet sunmaktadır.

EBA 3 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan yararlanma isteyen Turkcell abonelerinin BİP uygulamasına ihtiyacı vardır. BİP uygulaması bulunan “Keşfet” bölümünde EBA TV kanalının takip edilmesi gerekmektedir. Ardından “3 GB Paketinizi Aktifleyin” butonuna basarak kampanyadan yararlanılır. Bunun yanı sıra SMS ile de EBA 3 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan faydalanılabilmektedir. Bunun için yapılması gereken ise “EBA” yazıp 5555’e SMS göndermektir. Turkcell hatlı telefonunuzdan gönderdiğiniz bu SMS sonrasında sizlere kampanyaya katılımınızın olumlu olduğuna dair bilgilendirme mesajı gelecektir.

Turkcell EBA 3 GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında sunulan 3 GB internetten ne kadar kaldığıyla ilgili bilgiyi BİP uygulaması üzerinden ya da “KALAN” yazarak 2222’ye attığınız SMS ile öğrenebilirsiniz.

EBA 3 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili bazı şartlar mevcuttur. Bu şartlar şunlardır:

 • Kampanya kapsamında kazanılan internet hakkı sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Kazanılan haklar bir sonraki aya devretmez ya da üçüncü kişilere aktarılamaz.
 • Kazanılan hak sadece EBA TV platformunda kullanılabilir.
 • Bu haktan sadece bireysel, kurumsal ve ön ödemeli ses hattına sahip kullanıcılar yararlanabilir.
 • EBA 3 GB Hediye İnternet Kampanyası’nın bitiş tarihi 31 Aralık 2020’dir.

Kampanya koşulları ve resmi siteden bilgi almak için tıklayınız..

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Abonelerine birbirinden avantajlı kampanya ve fırsatlar sunan Turkcell, bedava internet kampanyaları ile sizlerledir. Bu kapsamda Turkcell, abonelerine günümüz hayatının en önemli unsuru olan internetin faydalarında doyasıya faydalanmanız için tam 10 GB hediye internet kazanabileceğiniz bir kampanya sunmaktadır. 10 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında sunulan bu fırsat ile 10 GB internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan yararlanabilmek için Turkcell sim kartınızı değiştirebilir ya da hattınızı Turkcell’e taşıyabilirsiniz. Bu sayede edinmiş olacağınız şifreli sim kartlarla kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için;

 • 5 g uyumlu yeni sim kartınız ile birlikte verilen promosyon kodunu alınız.
 • Bu kodu “ENHIZLI” yazarak 2222’ye SMS olarak gönderiniz.
 • Tarafınıza gelecek olan bilgilendirme mesajı ile haklarınızı kullanmaya başlayınız.

10 GB Hediye İnternet Kampanyası’nın bazı şartları bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Kampanya kapsamında kazanılan 10 GB internet hakkı 6 ay geçerli olacaktır.
 • Kazanılan haklar sadece yurt içi kullanıma açıktır.
 • Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak Sim kartın 4.5 g uyumlu olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki haklar üçüncü şahıslara aktarılamaz.
 • Kampanya kapsamında kazanılan internet hakkının bitirilmesi durumunda mevcut tarife üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

Bu şartları taşıyan her Turkcell abonesinin yararlanabileceği bu kampanyanın geçerlilik süresi 31.12.2020 tarihinde sona ermektedir. Bu tarihe kadar 10 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen Turkcell aboneleri belirten şekilde kampanyaya başvurarak 10 GB internetin tadı çıkarabilirler.

Kampanya koşulları ve resmi siteden bilgi almak için tıklayınız..

Turkcell BTK Akademi 6 GB Kampanyası

Online eğitim günümüzün gerçeklerinden biridir. Her an her yerde ulaşılarak eğitim alınabilen bu sistem sayesinde eğitimde yeni bir çağ açılmıştır. Turkcell abonelerinin çağa ayak uydurabilmesi adına çeşitli kampanyalar ile müthiş fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlardan biri BTK Akademi 6 GB Kampanyası’dır. Bu kampanya kapsamında BTK Akademi’de kullanılabilecek 6 GB internet kullanıcılara sunulmaktadır.

BTK Akademi, çeşitli eğitimlerin online olarak sunulduğu bir platformdur. Bu kapsamda kullanılmak üzere BTK Akademi 6 GB Kampanyası, Turkcell abonelerine özel bir hizmettir. Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle BİP uygulamasının ilgili cihaza ücretsiz olarak indirilmesi ve kurulması gerekir. Adından ise;

 • Kampanyaya katılım sağlanması için BİP uygulaması açılır.
 • BTK Akademi BİP kanalına abone olunur ve kampanyaya ücretsiz olarak katılım sağlanır.
 • BİP kanalı üzerinden btkakademi.gov.tr internet sitesine gidilir.

Bu sayede BTK Akademi 6 GB Kampanyası’ndan yararlanılabilir. Bu kampanya ile ilgili koşullar ise şöyledir:

 • Kampanya kapsamında kazanılan haklar sadece BTK Akademi’nin resmi internet sitesinde geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysek ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip kullanıcılar yararlanabilecektir.
 • Kampanya sonucu kazanılan haklar sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Kazanılan haklar üçüncü şahıslara transfer edilemez.

BTK Akademi 6 GB Kampanyası’nın geçerlilik süresi 30.06.2021 tarihinde sona ermektedir. Bu tarihe kadar BİP uygulaması üzerinden bu kampanyadan yararlanılabilmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan ve sadece BTK Akademi internet sitesinde kazanılan haklar ile online eğitimin tadını çıkarabilirsiniz.

Kampanya koşulları ve resmi siteden bilgi almak için tıklayınız..

Turkcell GNÇ Challenge TV Kampanyası

Turkcell, belirli tarihler arasında, çeşitli katılım şartlarıyla abonelerine birtakım fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlardan biri de GNÇ Challenge TV kapsamında sunulan fırsattır. GNÇ uygulaması üzerinden ulaşılan Challenge TV, bir video paylaşım platformudur. Bu platform üzerinde Turkcell’in belirli hafta aralıklarında aboneleri ile paylaştığı challengeları yaparak sürpriz hediyeler kazanılabilmektedir. Bu hediyeler challengeların başında duyurulmaktadır. Bu fırsatta sunulan hediyeleri kazanmak adına izlenme ve beğeni sayısı oldukça önemlidir.

Kampanyadan yararlanmak için bazı kriterleri sağlamak gerekmektedir. Bu kriterler şu şekilde sıralanabilir:

 • Turkcell abonesi olmak.
 • Akıllı telefonunda GNÇ uygulamasının yüklü olması.
 • 26 yaşının altında olmak.
 • GNÇ uygulaması üzerinden ulaşılabilen Challenge TV’nin belirli zamanlarda çıkardığı challenge videoları paylaşarak kampanyadan yararlanılabilmektedir.

Tüm bu kriterler sağlanıyorsa kampanyadan yararlanarak sürpriz hediyeler kazanmak son derece kolaydır. Bu noktada takip edilmesi gereken yol şu şekilde sıralanabilir:

 • GNÇ uygulamasına giriş yapılır.
 • “Hızlı Giriş” yolu üzerinden “Challenge TV” video paylaşım platformuna gidilir.
 • Yüklenen videolar izlenir ve isteğe göre beğenilir.
 • Ödüllü challengelar yapmak isteniyorsa istenilen bilgiler doğru bir şekilde doldurularak challengea başlanabilir.
 • Ayrıca aboneler kendi challengelarını belirleyerek de kampanyaya katıl sağlayabilmektedirler.

Bu kampanya 1 Ocak 2023 tarihine kadar geçerlidir. Bu süre içerinde belirtilen kriterleri sağlayan Turkcell aboneleri kampanyaya katılabilir ve hediyelerin sahibi olabilir. Hediyelerin kazanılan kişiye ulaşması için bilgilerin doğru bir şekilde girildiğinden emin olmak gereklidir.

Kampanya koşulları ve resmi siteden bilgi almak için tıklayınız..

Turkcell Sınırlı Süreli Dijitale Özel Paketler Kampanyası

Turkcell, avantajlı paketler ve tarifelerle zaman zaman abonelerine büyük fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlardan yararlanmak için Dijital Operatör uygulamasının takip edilmesi önemlidir. Turkcell’in Dijital Operatör uygulaması üzerinden sunduğu kampanyalardan biri de Sınırlı Süreli Dijitale Özel Paketler Kampanyası’dır.

Dijital Operatör, Turkcell abonelerinin her türlü işlemlerini yapabildiği, kampanyalardan ve fırsatlardan haberdar olarak bu kampanyalara ve fırsatlara katılabildiği bir uygulamadır. Bu çerçevede Sınırlı Süreli Dijitale Özel Paket Kampanyası da Dijital Operatör uygulamasından takip edilebilen bir kampanyadır. Kampanyanın kapsamı 28 gün geçerli olan 50 GB cepten internet şeklindedir. Bu paket için ödenmesi gereken tutar 75 TL’dir. Kampanyaya katılım sınırlı sayıdadır. Farklı zamanlarda ve sınırlı sürelerde abonelere sunulmaktadır. Sınırlı süre saatlik olabildiği gibi günlükte olabilmektedir. Bu anlamda Dijital Operatör uygulamasını takipte kalmak kampanyanın fırsatlarından yararlanmak adına önemlidir. Kampanyanın özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Kampanyaya sadece Turkcell aboneleri katılabilir.
 • Kampanya dahilinde sunulan paket Dijital Operatör uygulaması üzerinden tanımlanacaktır.
 • Paketler Dijital Operatör ya da Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden yüklenebilir.
 • Kampanya kapsamında olan paketten sadece bir kez satın alınabilir.
 • Ay sonunda paket yenilenmez ve kalan kullanım hakları devretmez.
 • Paket, gönderilecek bilgilendirme SMS sonrasında kullanıma açılır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan haklar üçüncü kişilere aktarılamaz.

Bu kampanyanın geçerlilik süresi 31 Aralık 2020 tarihine kadardır. Bu süreye kadar bu kampanyadan yararlanmak isteyenler Dijital Operatör uygulamasını takip edebilirler.

Kampanya koşulları ve resmi siteden bilgi almak için tıklayınız..

Turkcell Rahat Hediye Fırsat 1 GB Kampanyası

Turkcell, abonelerine çeşitli fırsatlar ve kampanyalar sunmaktadır. Son derece kullanışlı ve avantajlı olan bu kampanyalar ve fırsatlarla Turkcell müşterileri rahat rahat konuşmakta, mesajlaşmakta ve gönüllerince internetten faydalanmaktadır. Bu kapsamda Turkcell’in abonelerine sunduğu kampanyalardan biri Rahat Hediye Fırsat 1 GB Kampanyası’dır.

Rahat Hediye Fırsat 1 GB Kampanyası, sadece Turkcell Rahat Tarife kullanan abonelere özel bir kampanyadır. Bu kampanya kapsamında isteyen abonelere ekstra olarak 1 GB internet tanımlanmaktadır. Bu kampanyanın koşulları ve şartları şu şekilde sıralanabilir:

 • Bu kampanyadan yararlanabilmek için 18.08.2020 tarihi ve öncesinden beri Rahat Tarife’de olmak gerekmektedir.
 • Aboneler 12 ay boyunca bu fırsattan yararlanabileceklerdir. Bununla birlikte Rahat Tarife paketini almadıkları aylarda kampanyadan yararlanamazlar.
 • Kampanya kapsamın sunulan haklar bir ay geçerli olmak üzere bilgilendirme SMS’i sonrası kullanılabilir.
 • Kampanyadan bir ay içerisinden en fazla bir kez faydalanılabilir.
 • Fayda sonraki aylara devretmez ve üçüncü kişilere aktarılamaz.
 • Kampanyanın kapsamında kazanılan internet hakkı sadece yurt içinde kullanılabilir.

İnternetsiz bir hayatın düşünülemediği günümüz dünyasında Turkcell’in sunduğu Rahat Hediye Fırsat 1 GB Kampanyası ile aboneler ekstra internet hakları ile kesintisiz internet keyfini doya doya sürmektedir. Bu kapsamda Rahat Tarife paketi kullanan abonelere özel olarak Rahat Hediye Fırsat 1 GB Kampanyası sunulmaktadır. Geçerlilik süresi 31 Aralık 2020 tarihinde son bulacak bu kampanyadan yararlanmak adına Rahat Tarife paketi satın alınmalıdır.

Kampanya koşulları ve resmi siteden bilgi almak için tıklayınız..

Turkcell Salla Kazan BiP Kampanyası

Turkcell aboneleri, Turkcell’in bazı şartlar altında sık sık yaptığı kampanyalarla pek çok hediye ve avantaj imkanı yakalamaktadır. Bu imkanlardan biri de Salla Kazan BİP Kampanyası’dır. 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak için en temel şart Dijital Operatör uygulamasının akıllı telefonda yüklü olmasıdır.

Dijital Operatör uygulaması, Turkcell’in ana uygulamasıdır. Turkcell aboneleri her türlü işlemlerini bu uygulama üzerinden yapabilmektedirler. Salla Kazan BİP Kampanyası’ndan yararlanmak isteyenlerde bu kampanyaya bu uygulama üzerinden katılabilmektedir.

Kampanyadan yararlanmak için kullanılması gereken bir diğer uygulama da BiP uygulamasıdır. BiP uygulaması, sınırsız mesajlaşılabilen, sesli ve görüntülü arama yapılabilen bir uygulamadır. Yerli ve milli bir iletişim platformudur. Bu iki uygulamanın da yüklü olması durumunda kampanyadan yararlanılabilmektedir. Bu noktada izlenecek adımlar şunlardır:

 • Abone Dijital Operatör uygulaması aracılığıyla kampanyaya katılır.
 • Ardından 2 adet hediye ekranı seçeneği sunulur.
 • Abone bunlardan istediğini seçer.
 • Kazanılan hediye BiP Salla Kazan kanalı üzerinden aktif edilir.

Bu kampanya özelinde bazı durumlar mevcuttur. Bu durumlar şu şekilde açıklanabilir.

 • Kampanyadan sınırlı sayıda Faturalı ve Hazırkartlı abone yararlanabilir. Bu sayı istatistiklere ve BiP uygulaması kullanma sıklığına göre değişir.
 • Hediye alma hakkı 30 günde 1 kere ile sınırlıdır.
 • Hediyeler, aktivasyon SMS’i alındıktan sonra kullanıma açılır.

Kazanılan hediyelerin kalan durumu Dijital Operatör uygulaması üzerinden ya da SMS ile takip edilebilmektedir.

Kampanya koşulları ve resmi siteden bilgi almak için tıklayınız..

Turkcell Paycell Hazır Limit Tam 5 GB Kampanyası

Turkcell, abonelerine faturalı ya da faturasız hat fark etmeksizin son derece avantajlı fırsatlar ve kampanyalar sunmaktadır. Günlük yaşamda internetin çok önemli bir unsur olduğu günümüzde bu durum çok önemlidir. Turkcell’in abonelerine sunduğu kampanyalardan biri de haftalık 5 GB internet kazandıran kampanyadır.

Turkcell’in sunduğu bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle Paycell uygulamasını yüklemek gerekmektedir. Paycell uygulaması tüm operatör kullanıcıların kullanabileceği ve ücretsiz olarak akıllı telefonlarına yükleyebileceği bir uygulamadır. Kredi kartı bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklar. Anlaşmalı iş yerlerinde veriler paylaşılmadan tek tıkla ödemelerin yapılabilmesine olanak verir. Bu noktada son derece kullanışlı ve güvenli bir ödeme platformudur. İşte bu uygulama üzerinden şu adımlar izlenerek kampanyadan yararlanılabilir:

 • “KATIL AKTAR” yazılarak “2255”e gönderilir.
 • Ardından Paycell uygulamasına girilerek “Hazır Limit” ile tek seferde 200 TL ya da üzeri yükleme yapılır.
 • Böylece 5 GB internet kazanılmış olur.

Bu kampanyadan yararlanmak için bazı şartlar vardır. Bu şartlar şunlardır:

 • Kampanyadan sadece Turkcell aboneleri yararlanabilir.
 • Bu kampanyadan yararlanabilmek için Paycell Kart’ta Hazır Limit tutarı 200 TL ve üzeri olmalıdır.
 • Kazanılan 5 GB internet hakkının geçerlilik süresi bir haftadır.

Bu kampanya kapsamında yapılacak olan 200 TL ve üzeri yükleme Paycell Kart’a yapılmalıdır. Paycell Kart yoksa uygulamaya girildiğinde sanal Paycell Kart oluşturulacaktır. Bu sayede Paycell Kart’a sahip olmayanlarda kampanyadan yararlanabilir. Bu kampanya 31 Aralık 2020 tarihinde bitecektir.

Kampanya koşulları ve resmi siteden bilgi almak için tıklayınız..

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası

Turkcell, abonelerine sunduğu son derece avantajlı kampanyalar ve hediyeler ile abonelerini mutlu etmektedir. Bu noktada Bastı Kaçtı Kampanyası ile özellikle genç abonelerine son derece kullanışlı bir kampanya sunmaktadır.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle GNÇ uygulamasını yüklemek gerekmektedir. GNÇ uygulaması 26 yaş altındaki gençlerin kullanabildiği, son derece faydalı ve fırsatlarla dolu bir uygulamadır. Uygulamayı yüklemek ücretsizdir. Bu uygulamaya sahip olanlar söz konusu kampanyadan yararlanabilmek için bazı adımları izlemelidirler. Bu adımlar şu şekilde sıralanabilir.

 • Öncelikle telefon numarası ve şifre ile GNÇ uygulamasına girilir.
 • Ardında Bastı Kaptı bölümüne geçiş yapılarak kampanyadan yararlanma hakkı kazanılmış olur.

Bu noktada dikkat edilmesi gereken ve uygun olunması elzem olan bazı şartlar vardır. Bu şartlar şöyledir:

 • Bu kampanyadan yararlanmak için GNÇ uygulamasını kullanabiliyor olmak, yanı 26 yaş altında olmak gereklidir.
 • Kampanyadan her hafta Pazartesi günü yararlanılmaktadır.Kampanyadan yararlanabilmek için sürpriz saat uygulanmaktadır. Yani kesin bir saat yoktur ve ilgili uygulamaya girildiği saate göre sürpriz olarak hediye kazanılmaktadır.
 • Bu çerçevede kazanılan hediyelerin ve faydaların kapsamı her hafta farklı olabilmektedir.
 • Kampanya 01 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell, GNÇ uygulaması kullanan gençlere sunduğu bu kampanya ile her hafta sürpriz hediyeler dağıtmaktadır. Hediyelerin Pazartesi günleri rast gele saatlerde kazanılıyor olması 26 yaş altındaki gençler için hem heyecan hem de sevinç vesilesi olmaktadır.

Kampanya koşulları ve resmi siteden bilgi almak için tıklayınız..

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.