Türk Telekom Salla Kazan Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Salla Kazan Sil Süpür Kampanyası
25.12.2020
376
A+
A-

Maalesef Türk Telekom operatöründe Salla Kazan kampanyası bulunmamaktadır. Bunun yerine sil süpür tarifesini sizlere öneriyoruz.

Türk Telekom kullanıcıları için sürprizler ile dolu bir kampanya hazırladı. Sil Süpür kampanyası ile her hafta birbirinden güzel hediyeler alabilirsiniz. Cepten internet başta olmak üzere sınırsız konuşmaya kadar zengin seçenekler yer almaktadır. Muud Premium özellikte başka bir hediyedir. Ücretsiz olması ve kayıt yaptırmadan yararlanılabilmesi en dikkat çeken noktaları olmaktadır. Sürpriz hediyelerde ise geçerlilik süreleri her zaman aynı olmamaktadır. Haftalık hediyeler 30 GB ile 250 MB arasında internet, sosyal medyada geçerli 2 GB internet, whatsappdan konuşmak için 1 GB, 2 GB ve 4 GB internettir. Ek olarak dakika da yer almaktadır.

5 GB ile 10 GB internet paketi haftalık ama gece geçerli olan hediyelerdir. Günlükte ise 100 MB ile 30 GB arasında internet paketi vardır.

 Bu kampanyadan yararlanabilmek için;

  • Online işlemler uygulamasını cep telefonunuza indirerek kurmalısınız. Sonrasında da giriş yaparak sil süpür oyununu bulmalısınız.
  • Oyunu bulduktan sonra oynamaya başlamalısınız.
  • Hediyeler her Çarşamba ya da Cuma günü saat 6’ya kadar yenilenmektedir. Ayrıca ne zaman yenileneceğini uygulama üzerinden de öğrenebilirsiniz.
  • Her hafta sizin için tanımlanan hediye SMS ile size bildirilecek. Hediyeniz ne ise sizde bir sonraki haftaya kadar keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Eğer bu süre içerisinde hediyenin hepsini kullanamazsınız bir sonraki haftaya devredilmez. Yani yedi gün içerisinde yararlanabilme hakkınız bulunmaktadır.
  • Hattınızı iptal ederseniz veya başka bir operatöre taşırsanız kampanya ile olan ilişiğiniz işlemlerin yapıldığı gün iptal edilmektedir.

Kampanya detayları hakkında bilgi almak için resmi siteyi ziyaret etmek için tıklayınız..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.