Türk Telekom Bedava İnternet 2021 Yılbaşı Yeni Yıl Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet 2021 Yılbaşı Yeni Yıl Kampanyaları
25.12.2020
409
A+
A-

Türk Telekom Bedava İnternet ve hediye internet kampanyalarına 2021 yılında vermeye dolu dolu hediye internet ve dakika kampanyalarına devam ediyor. Yaşadığımız çağın gereği olarak internet, en büyük ihtiyaçlarımız arasında yer almaktadır. Bankacılık işlemlerinden iletişime, sosyal ağlardan uluslararası görüntülü konferanslara kadar her alanda bolca kullanılan internete olan ihtiyaç ve talep de gün geçtikçe artarak devam etmektedir. Türkiye’nin en büyük operatör ağlarından biri olan Türk Telekom, bu konuda müşterilerinin yanında olarak uygun fiyatlı tarifelerinin yanı sıra zaman zaman müşterilerine farklı GB’larda internet hediye etmektedir. Teknolojiye gerçekleştirdiği yatırımlarıyla dafiber optik kabloları sayesinde hızlı ve kesintisiz internet hizmetini müşterilerine sunan Türk Telekom, günlük, haftalık veya aylık kullanım hakkı ile hediye internetler sunarken, faturalı veya faturasız tarife kullanan kişiler için ayrı ayrı kampanyalar hazırlamaktadır.

Ramazan bayramı, Kurban bayramı, yılbaşı gibi özel ve önemli günlerde kullanıcılarına hediye internet sağlayan Türk Telekom, özellikle Koronavirüs pandemisi nedeniyle eğitimin evlerde online sistemlere dönüşmesi sonucunda EBA uygulamasına giriş yapan her veliye 8 GB internet hediye etmektedir. Türk Telekom;

 • Türk Telekom hattını 4,5G’ye taşıyan,
 • Başka bir operatörden Türk Telekom’a numarasıyla geçiş yapan,
 • Faturasız hattına belli miktarda yükleme gerçekleştiren,
 • Faturalarını düzenli ödeyen
 • Sil – Süpür kampanyasından yararlanan
 • Özel günler kampanyalarını takip eden ve
 • Bunların yanı sıra pek çok farklı kampanya fırsatıyla müşterilerine hediye internet etmeyi sürdürmektedir.

Türk Telekom Kazandıran Kampanyalar

Türk Telekom, müşterilerinin ihtiyaçlarını baz alarak hazırladığı projeleri ilegeliştirdiği hediye internet çalışmalarını dakesintisiz olarak sürdürmeye devam ettirmektedir.

Türkiye’nin en çok aboneye sahip olan operatörleri arasında yer alan Türk Telekom, özellikle son yıllarda teknolojiye gerçekleştirdiği yatırımları ile müşterilerine eşsiz hızda bir internet deneyimi sunmaktadır. Düzenlediği evde internet kampanyalarıyla da oldukça geniş bir müşteri kitlesine evde internet hizmeti sunan Türk Telekom, daha önce abone olan ve henüz evde internet aboneliği bulunmayan kişiler için ayrı ayrı pek çok kampanyayı müşterilerine sunmaktadır.

Türk Telekom evde internet müşterisi olan abonelerin yararlanabileceğiniz kampanyalar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Yüksek Hıza Hoş Geldin Kampanyası
 • Doya Doya İnternet Kampanyası
 • İlk 4 Ay %25 indirim Kampanyası
 • Yüksek Hıza Modem Kampanyası

Türk Telekom evde internet müşterisi olmayan kişilerin yararlanabileceğiniz yeni internet kampanyaları ise şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • İlk Ay Bizden Kampanyası
 • Dijital Eğitim Kampanyası
 • Tivibu’lu Evde İnternet Kampanyası
 • 3 Ay Bedava Kampanyası
 • Gamer Kampanyası
 • Üniversitelinin İnternet Kampanyası
 • Ofisim Evimde Kampanyası
 • Cebine Gelsin Kampanyası

 

Her iki ana başlık altında toplanan tarifelerin kendi içlerinde farklı hız, farklı limit kotaları ve 1 – 2 yıllık anlaşmalı olarak farklı seçenekleri mevcuttur.

Tüm tarifeler hakkında size en uygun olan tarifeyi belirlemek, evlerinizde güvenli ve hızlı internetin tadını çıkarmak için Türk Telekom müşteri temsilcileri ile görüşebilir veya size en yakın Türk Telekom yetkili bayisini ziyaret ederek ihtiyaçlarınızı karşılarken bütçenize uyum sağlayacak kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kampanya detayları ve resmi siteden bilgi almak için tıklayınız..

Türk Telekom League of Legends’ta Bedava Riot Points Kampanyası

Türkiye’nin sayılı operatörlerinden biri olan Türk Telekom, müşterilerinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda pek çok kampanya hazırlamaktadır. Dünya genelinde çok büyük bir kitle tarafından büyük bir beğeni ile oynananLeague of Legends oyunu dahil olmak üzere tüm Riot Games oyunlarında geçerli olacak şekilde hazırladığı Bedava Riot Points Kampanyası ile müşterilerine Riot Points hediye etmektedir.

League of Legends başta olmak üzere tüm Riot Games oyunlarında, oyununun mağaza ekranından hesabınıza bakiye olarak tanımlanan bu hediye ile oyun içerisinde karakterlerinizin kozmetiklerini değiştirebilir, yeni kahramanlar satın alabilir veya karakter ikonlarına hediye bakiyeniz ile ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

 • Türk Telekom’un düzenlediği League of Legends’ta Bedava Riot Points Kampanyası’ndan yararlanabilmek için ilk şart kampanyaya başvurmak isteyen kişilerin Türk Telekom Bireysel faturalı müşterisi olması gerekmektedir.
 • Kampanya dönemi boyunca 31 Ocak 2018 tarihine kadar Mobil Ödeme yolu ile League of Legends’ta 50 TL ve üzerinde harcama yapan abonelere otomatik olarak çekiliş hakkı tanımaktadır. Mobil Ödeme sistemi bulunmayan kullanıcılar 0,50 TL karşılığında 5555’e “MOBİLODEME KAYIT” yazarak kısa mesaj atmaları halindehattın mobil ödemeye açılması sağlanmaktadır.
 • Kampanyaya otomatik olarak katılan kişilerden ilk 1250 kişi bu kampanyadan faydalanabilirken 8 TL değerinde Riot Points hediye sonuçları 1 Şubat 2018 tarihinden itibaren SMS yolu ile kazanan kişilere gönderilmektedir.
 • Hediye olarak kazanılan Riot Points’lerin son kullanım tarihleri yoktur ve tüm Riot Games oyunlarında kullanılabilme özelliğine de sahiptir.

Kampanya detayları ve resmi siteden bilgi almak için tıklayınız..

Türk Telekom 400 Dakika Bedava Kampanyası

Türkiye’de hizmet veren operatörler arasında ilk sıralarda yer alan Türk Telekom, uzun yıllardır hizmet verdiği telekomünikasyon işletmesi hizmetiyle kaliteli pek çok hizmeti ve kampanyayı müşterileri ile buluşturmaktadır. Sadece internet için değil hediye dakika kampanyalarıyla da adından sıkça söz ettiren Türk Telekom, 4 Mbps 4 GB İnternet Kampanyası’ndan faydalanan ev telefonu abonelerine özel olarak 24 ay boyunca kesintisiz şehir içi ve şehirlerarası aramalarda her ay 400 dakika hediye etmektedir. Herhangi bir başvuru, herhangi bir ek ücret veya herhangi bir taahhüt gerektirmeden otomatik olarak müşterilerine tanımladığı aylık 400 dakika ile müşterilerinin 2 yıl kesintisiz olarak bu faydadan yararlanmalarını sağlamaktadır.

 • Kampanyanın tanımlanabilmesi için tek şart olarak 4 Mbps 4 GB İnternet Kampanyası’ndan faydalanıp aynı zamanda da ev telefonu aboneliği bulunması gerekmektedir. Otomatik olarak tanımlanan bu hediye fırsatıyla ister ailenizle isterseniz de sevdiklerinizle ücretsiz olarak doya doya konuşmanın keyfini çıkartabilirsiniz.
 • Artan aylık dakikalar bir sonraki aya devretmeyip, aylık 400 dakikadan fazla gerçekleştirilen konuşmalarda abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir.
 • Aylık 400 dakika kampanyasının çıkışlarında herhangi bir cezai bedel ödenmemektedir.
 • Abonenin kampanya sürecinde gerçekleştireceği devir, kurumsal tarifeye geçiş, abonelik iptali ve internet aboneliğinin sonlandırılması durumlarında kampanyanın geçerliliği iptal edilmektedir.
 • Kampanya tanımlandıktan sonraki ilk 24 ay içerisinde hat dondurma işlemi yapılıp hat belli bir süre sonra geri açılırsa hattın kapalı kaldığı süre boyunca kampanya hakları ötelenmez.

Kampanya detayları ve resmi siteden bilgi almak için tıklayınız..

Türk Telekom Kullanım Kolaylıkları Bedava Kampanyası

GSM operatörleri arasında kendini hızla geliştirirken teknolojiye üzerine yaptığı yatırımları ile adından söz ettiren ve pek çok yeni teknolojik özelliği müşterileriyle buluşturan Türk Telekom, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak için birçok yeni projeye de adım atmaktadır. Sabit hatlı numaralar olan ev veya iş telefonları üzerinde gerçekleştirdiği “Kullanım Kolaylıkları Bedava Kampanyası” ile pek çok kullanım kolaylığını aboneleri ile buluşturmaktadır. Kullanım Kolaylıkları kampanyası sayesinde sabit hatlı telefonlarınıza, çağrı yönlendirmeden çağrı bekletmeye, meşguldeki aboneye otomatik bağlanmadan hattınızı belirli aramalara kapatmaya kadar birçok yararlı özelliği kazandırabilir ve hayatınızı kolaylaştıran bu yeniliklere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Kullanım Kolaylıkları Bedava Kampanyası’nın sunduğu faydalardan ve bu faydalardan nasıl yararlanabileceğinizi şu şekilde listeleyebilirsiniz:

 • Rahatsız Edilmeme: İş yerinizde veya evinizde çalışırken, dinlenirken, uyurken rahatsız edilmemek için telefonunuzu gelen aramalara kapatma fırsatı sunmaktadır. Telefonunuzla *26# tuşlamasını yaparak telefonunuzu aramalara kapatırken tekrar *26# tuşlamasını yaparak telefonunuzu aramalara geri açabilirsiniz.
 • Meşguldeki Aboneyi Bulma: Kendi telefonunuzla aynı santrale bağlı bir telefonu aradığınızda sürekli meşgul olarak çalıyorsa *37# tuşlamasını yaparak meşguldeki kişiye ulaşmak için santrale bir kayıt oluşturabilirsiniz. Böylece santral istediğiniz telefonu belirli aralıklarla arayarak, aradığınız kişinin görüşmesi bittiğinde sizinle iletişim kurmasını sağlamaktadır. Bu hizmetin iptali için tekrar *37# tuşlamasını yapabilirsiniz.
 • Çağrı Yönlendirme: Ev veya iş telefonunuzu dilediğiniz ev, iş ya da cep telefonuna yönlendirme yapmak için *21*_Telefon Numarası_# tuşlamasını gerçekleştirebilirsiniz. Yönlendirme sistemini iptal etmek için *21# tuşlamanız yeterlidir.

Tüm Kullanım Kolaylıkları hakkında size en uygun özellikleri belirlemek için Türk Telekom müşteri temsilcileri ile görüşebilir veya size en yakın Türk Telekom yetkili bayisini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya detayları ve resmi siteden bilgi almak için tıklayınız..

Türk Telekom Her Ay 1 Damacana Su Bedava Kampanyası

Türk Telekom, Türkiye’de hizmet veren önemli operatörlerden bir tanesidir. Gerek uygun fiyatlı kampanyaları, gerek son teknoloji ile sürekli güçlendirdiği altyapısı gerekse de müşteri odaklı hizmet anlayışıyla hizmet kalitesini gün geçtikçe arttırırken sektöründe de ön plana çıkmaya devam etmektedir. Türk Telekom, zaman zaman düzenlediği hediye kampanyaları ile müşterilerine internetten dakikaya, SMS’ ten indirimli tarifelere kadar pek çok hediye sunmaktadır. Yenilikçi bir yaklaşımı benimseyen Türk Telekom, müşterilerinin sağlığını düşündüğünü ve önemsediğini gösteren bir kampanya hazırlamıştır. Her Ay 1 Damacana Su Bedava Kampanyası ile İstanbul genelinde Türk Telekom’un bireysel tarifelerindeki ev telefonu müşterilerine 12 ay taahhüt şartı ile 12 ay boyunca Her Ay 1 Damacana Su Bedava Kampanyası’ndan faydalanma hakkı tanımaktadır.

 • Kampanyadan faydalanmak isteyen bireysel tarifede yer alan ev telefonu müşterilerinden Ev Avantaj 100, 100+, 200, 200+, 300, 300+, 100 Dört Dörtlük, 200Dört Dörtlük, 300Dört Dörtlük, 600 Dört Dörtlük, Konuşkanhatt Mutlu Pazar, Köy Avantaj, SadeHattEko Paket, Maksi Pakettarifelerindeki aboneler kampanyalarını kullanan aboneler faydalanmaktadır.
 • Kampanya taahhüt formunun eksiksiz bir şekilde doldurulup Türk Telekom yetkili bayisine iletildikten sonra aşağıda sıralanan markalardan istediğinizi 12 ay boyunca evlerinize ulaştırmaktayız.

Kampanya Dahilinde Mevcut Olan Markalar:

 • ​​Hayat Su
 • Sırma
 • Korusu

Hem sevdiklerinizle doya doya konuşmanız hem de lezzetli sular içmeniz için İstanbul genelinde düzenlediğimiz bu kampanya ile keyifli sohbetlerin tadını çıkartın.

Kampanya detayları ve resmi siteden bilgi almak için tıklayınız..

Türk Telekom ‘dan Vitamin Liselilere 500 Dakika Bedava Wirofon Kampanyası

Türkiye’nin kullanıcılarına sunduğu seçenekler ile dikkat çeken operatörlerinin başında gelen Türk Telekom yediden yetmişe bütün kullanıcıların istekleri çeşitli kampanyalar içerisinde sizler ile paylaşmaktadır. Eğitim olmadığı bir dünyanın düşünülmesi imkansızdır. Geleceğin mimarları olan liseli gençlerin yanında olabilmek ve ders çalışmalarını daha da etkili bir hale getirmek için çok özel bir kampanyaya imzasını atmıştır. Vitamin kampanyası ile bir konu üzerine hem arkadaşları hem de aileleri ile sorularını sorabilmek, fikir alışverişi yapabilmek ve isteklerini iletebilirler. Bu kampanya kapsamında 500 dakika bedava konuşma imkanı sunmaktadır. Wirofon ile eğitimde yepyeni bir dönem başlamıştır. Türk Telekom’un eğitime verdiği bu destek ile gelecek çok daha aydınlık olacak.

Ancak dakikaların kullanılabilmesi için Wirofon aboneliğinin olması gerekmektedir. Eğer önceden abone olmuş iseniz mevcut kullanıcı adınız ve şifrenizi de kullanmaya devam edebilirsiniz. Üye olunmaması halinde ise sadece arama yapma hakkı elde edilmektedir. Ancak gelen aramalar hiçbir şekilde kabul edilmemektedir.

Aramalarda sadece şehir içi değil şehir dışı da arama yapılabilmektedir. Yani sizlerden uzakta olan arkadaşlarınıza ya da ebeveynleriniz ile de rahatlık ile iletişim kurabilirsiniz. Vitamin Liselilere 500 dakika kampanyasının en önemli özelliklerinin başında 500 dakikanın ayın içerisinde kullanılmasıdır. Eğer 500 dakikanın sadece 300 dakikanı harcamış iseniz kalan 200 dakika gelecek aya devredilmemektedir. Bir sonraki ay için geçerli olan 500 dakika yeniden tanımlanarak konuşmaya devam edilmektedir.

Kampanya detayları ve resmi siteden bilgi almak için tıklayınız..

Türk Telekom İşte Bol İnternet Kampanyası

Gün geçtikçe ihtiyaç duyulan internette artmaktadır. Çünkü pek çok iş artık internet üzerinden yapılmakta ve adeta yepyeni bir dünya burada yaşanmaktadır. Türk Telekom’da internet ihtiyacı çok olan müşterileri için özel bir kampanya hazırlamıştır. İşte bol internet kampanyası ile iş dünyasındaki yerinizi alabilirsiniz. Kampanya kapsamında üç farklı seçenek sunulmaktadır. Ultranet internet paketi, fibernet internet paketi ve hipernet internet paketidir. Sizin ve işiniz için en uygun paketi seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca 2 yıl geçerli olmak üzere 10000 TL değerindeki teminatlı iş sigortası da hediye olarak yaptırılmaktadır. Bunun yanında Premium assistans paketi de verilen hediyeler arasında yer almaktadır.

Ücretlendirmeler seçilen pakete göre ve bağlantı hızına göre değişiklik göstermektedir. En önemli nokta ihtiyacın doğru bir şekilde belirlenmesidir. Siz de bu paketler arasından seçim yaptıktan sonra size en yakın olan Türk Telekom mağazasına giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kampanyanın koşulları ise şu şekildedir:

 • 24 ay taahhüt edilmesi halinde bu kampanyadan yararlanılabilmektedir.
 • Paketler arasında geçiş yapılabilmektedir. Ancak ücretin diğer paketten daha düşük olmaması şartı aranmaktadır.
 • İki yıl boyunca indirimli fiyat üzerinden olmaktadır. Sonrasında da tarife ücreti yürürlüğe girmektedir.
 • Güvenlik McAfee Total Protection ürünü de iki yıl boyunca hiçbir ücret istenmeden sizlere verilmektedir.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz bir modem verilmemektedir.
 • İlk faturada sadece ek olarak damga vergisi ücreti yalnızca bir defa alınmaktadır.

Kampanya detayları ve resmi siteden bilgi almak için tıklayınız..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.