Google Şikayet Yaz, Google Haber Şikayeti

Google Şikayet Yaz, Google Haber Şikayeti, birçok kişi Google’da indexlenen haber veya çeşitli içeriklerden rahatsız olmuştur, fakat nereye nasıl şikayet edeceği konusunda bir fikri olmadığı için bunu yine Google’a yazarak bulmaya çalışır. Sizde bir bağlantıyı, haberi, görseli veya benzeri şikayet ihtiyacı duyuyorsanız şikayet giriş linki: https://www.google.com/webmasters/tools/spamreport

Google ye site şikayet etme, Google spam site report, Alışveriş sitesi şikayet etme, Haber şikayet etme, Google reklam şikayet etme, Blogger şikayet, Google zararlı site bildirimine kadar birçok sorununuzu bu link üzerinden halledebilirsiniz.

Özellikle rahatsız edici içerik gördüğünüzde, siteye girdiğinizde virüs hatası aldığınızda veya bilgisayarınıza zarar verdiğini düşündüğünüz kötü niyetli yazılım bulunduran siteleri bu linkte bulunan departmanlara şikayet edebilirsiniz.

Kimlik bilgilerinizi sizden izinsiz paylaşan veya yasa dışı işlem yapan siteler, kendinize ait görselleri veya tanıdıklarınıza ait özel bilgileri yayınlayan siteleri, Telif hakkı ve diğer yasal sorunlar için yine bu forumdan şikayette bulunabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.