Ahsen Eroğlu Kimdir, Boyu, Kaç Kilo, Nereli, Kaç Yaşında, Biyografisi, Instagram

Ahsen Eroğlu Kimdir, Boyu, Kaç Kilo, Nereli, Kaç Yaşında, Biyografisi, Instagram
29.12.2020
457
A+
A-

Ahsen Eroğlu Kimdir?

27 Ekim 1994 tarihinde Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde doğmuştur. Üniversite eğitimini Ege üniversitesinde Beden eğitimi spor meslek yüksek okulunda tamamlayan sanatçı daha sonraki süreçte oyunculuğa yönelmiş ve oyunculuk eğitimini ise Sahne 3MOTA’da almıştır. Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncunun boyu 1.65 metre ve kilosu 49 dur. Doğal güzelliği ile ilgi odağı olan ünlümüz turuncu saç rengine sahip olup Akrep burçudur.

IMDB Biyografi

Wikipedia Sayfası

Instagram Hesabı

Twitter Hesabı


Yeni Bir Starın Ortaya Çıkışı

Yetenekli sanatçı genç yaşlarda oyunculuk sektörüne girmiş olup küçük yaşına rağmen oynadığı yan rollerle kendisini göstermeyi başarmıştır. Henüz 21 yaşındayken 2015 yılında oynadığı ilk dizi olan Modern Habil ve Kabil ile oyunculuk sektörüne giriş yapmıştır. Daha sonraki süreçte birçok yan rolde oynamış ve dikkatleri üzerine çekmiştir. Muhteşem Yüzyıl Kösem’deki oyunculuğuyla göz dolduran Ahsen Eroğlu birçok rolle karşımıza çıkmıştır.


Aranılan Kadın Başrol

2017’de yılına geldiğimizde ise Kızlarım için dizisinde rol almıştır. Fakat dizi düşük reytingler yüzünden kısa sürede yayından kaldırılmıştır ama dizi uzun sürmese bile Ahsen Eroğlu’nun kendini göstermesine yardımcı olmuş ve bundan sonraki süreçte İstanbullu Gelin gibi çok izlenen bir dizide rol almasına ve parlamasına sebep olmuştur. Oyuncu 2019 yılında ise Ay yapım imzalı Kuzgun dizisinde önemli karakterlerden birisini canlandırmıştır. 2020 yılına gelindiğinde ise ilk başrolünü oynayan sanatçı bu diziyle herkes tarafından bilinip merak edilmeye başlamıştır. Henüz 26 yaşında olan oyuncu bütün dikkatleri üzerine çekmiş böylece geniş kitleler tarafından sevilmeye başlanmıştır.

Oynadığı Dizi ve Filmler

2020- Menajerimi Ara Dicle
2019 Kuzgun Kumru Cebeci
2018 İstanbullu Gelin Yaz
2017 Kızlarım İçin Suna
2016-2017 Anne Duru Güneş
2016 Muhteşem Yüzyıl Kösem Meleki Hatun
2015 Modern Habil Kabil Zehra

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.